Konkurs fotograficzny „Barwy jesieni” – etap szkolny.

        Wiecie co jest najgorsze w konkursach? Że nie każdy może otrzymać nagrodę. Napracuje się człowiek, nazachwyca, wydaje mu się, że jego praca jest najlepsza, a nie zostanie doceniony. Może więc nie warto się fatygować? Owszem, bez względu na wynik warto.

         Każdy, kto wziął udział w tym konkursie musiał przejść się, lub przejechać po okolicy w poszukiwaniu oznak zmieniającej się naszej pięknej, słonecznej jesieni. Przewietrzyliście się, poruszaliście się, przyjrzeliście się z bliska przyrodzie, może polubiliście taką formę spędzania czasu i jeszcze to kiedyś powtórzycie, do czego zachęcam.

         Wasze zdjęcia były naprawdę piękne. Zresztą,  sami możecie zobaczyć. Wiem, że każdy z Was włożył w ich wykonanie dużo serca. Serdecznie dziękuję Wam za liczny udział. Każdy otrzyma wysoką ocenę cząstkową za czynne zainteresowanie się otaczającą nas przyrodą. Każdy z Was ma jeszcze szansę zostać nagrodzonym na etapie wojewódzkim konkursu, przez Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody, gdzie wysłałam Wasze prace. Jak wiecie, w takich konkursach oprócz jakości liczą się subiektywne oceny, dlatego wynik szkolny może różnić się od wojewódzkiego.

         Tymczasem w naszej szkole konkurs został podsumowany. Z klasy 1 LO wzięło w nim udział 3 uczniów, a z 2 LO również 3 uczniów. Jury w składzie: plastyk pani Agnieszka Zgórska i opiekun LOP Celina Michalska przyznało 3 czołowe miejsca. Oceniałyśmy nie tylko sfotografowany obiekt, ale również sposób kadrowania, światło, rozmieszczenie poszczególnych elementów, oryginalne podejście do tematu. W rezultacie:

         Miejsce pierwsze otrzymała: Daria Gregorowicz 2 LO (za dęba).

         Miejsce drugie: Dawid Sołtys 2 LO (za leśną drogę).

         Miejsce trzecie: Karolina Zwolińska 1 LO (za prawdziwka).

Serdecznie Wam gratuluję i jak wszystkim życzę sukcesu na kolejnym etapie.

Wszystkie narodzone prace znajdują się na pierwszym zdjęciu.

 

                                                                                           Organizator - Celina Michalska

Opublikowano: 21 października 2018 16:47

Kategoria: Aktualności

Barwy jesieni

Wyświetleń: 185

Wszelkie prawa zastrzeżone © Liceum Ogólnokształcące w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony