Impreza urbanizacyjna

„Urbanizacja – przyjaciel, czy wróg?” – na to pytanie szukaliśmy odpowiedzi podczas corocznej imprezy ekologicznej. Sara Kosina i Karol Galant przypomnieli, że żyjemy w wolnym kraju, gdzie możemy się swobodnie uczyć, bawić, cieszyć światem. I zaznaczyli, że urbanizacja jest zjawiskiem potrzebnym, miasta i wsie powinny się rozwijać, ale koniecznie w zgodzie z naturą.

O urbanizacji w Puchaczowie opowiedziała Karolina Zwolińska. Nikola Horzępa i Emilka Łońska piosenką zachęcały nas do zachwytu nad światem, a Alicja Jośko przedstawiła powody, dla których warto chronić przyrodę. Z kolei Karolina Siemionek przedstawiła historię działań ekologicznych w bieżącym roku szkolnym. Na zakończenie pani wicedyrektor oraz organizator imprezy wręczyły około 100 nagród laureatom 16 konkursów  ekologicznych i przyrodniczych, które odbyły się w roku 2017/18 dla uczniów klas LO, gimnazjum i SP kl. IV- VII.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy przygotowali i poprowadzili uroczystość. Jeszcze raz gratuluję wszystkim laureatom. Już teraz zapraszam Was do działań LOP w przyszłym roku! Celina Michalska

Opublikowano: 20 czerwca 2018 09:58

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 369

Wszelkie prawa zastrzeżone © Liceum Ogólnokształcące w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony